Başkent Ankara Dergisi 7.…

Ankara Kulübü dergisinde firmalarımızın tanıtımı yayınladı. “Güdül’ den Ankara’ ya Yıldırım Ailesi” başlıklı tanıtım ve röportaj dan sonra markalarımızın da tanıtımları yapıldı. Bizler için güzel bir sayfa ayırdıkları için onlara çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. Dergi sayfası için tıklayınız.  

Başkent Ankara Dergisi 6.…

Ankara Kulübü dergisinden gelen ziyaretçilerimiz ile “Güdül’ den Ankara’ ya Yıldırım Ailesi” başlıklı tanıtım ve röportaj ile Aile’mizi tanıttık ve ticari başarı hikayemizden söz ettik. Bizler için güzel bir sayfa ayırdıkları için onlara çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. Dergi sayfası için tıklayınız.

TurSEFF Ödülleri: En Yüksek…

“Katma değeri yüksek mangan kimyasallarının yüksek kalite mangan madeninden üretilmesi ve mangan bileşiklerinin yüksek teknoloji alanındaki uygulamaları ile ilgili araştırmalar gerçekleştirilmesi” Elfa Enerji “En Yüksek Çevre Standarlarını Uygulayan Proje” ödülünü kazandı. Elfa Enerji, rüzgar enerjisindeki uzmanlığını en katı çevresel ve sosyal standartları göz önünde bulundurarak kurduğu enerji santraliyle kanıtlandı. Türkiye İş Bankası tarafından finanse edilen […]